ליעוץ ומידע


052-2510683   052-2575500

ספורי הרזיה

ירון, תל אביב

הבנתי שאפשר להחזיר את איכות החיים וכנראה גם להאריך אותם...
קרא את המשך הסיפור...

ענת, רעננה

בלי טירונות, בלי יסורים
קרא את המשך הסיפור...

פרי, רמת השרון

ב"חושבים רזה" הרגשתי שהגעתי הביתה
קרא את המשך הסיפור...

אהרון

אהרון

הכל התחיל בגלל זוג מכנסיים
קרא את המשך הסיפור...

שלמה, תל אביב

אם אני הצלחתי גם אתם תוכלו
קרא את המשך הסיפור...

קרא עוד...

פרי, רמת השרון

במשך שנים ארוכות התנדנד משקלי מקיצוניות אחת לקיצוניות שנייה כאשר 20 ואף 30 ק"ג יורדים ועולים בקצב מסחרר בחוסר שליטה מוחלט. עוד כמה שנים חלפו והרבה כאב ומצוקות ליוו את דרכי עד שהבנתי כי אני סובלת ממחלה קשה והיא האכילה הכפייתית. חוסר היכולת לשלוט בבולמוסי האכילה הובילו אותי לפי תהום ולמשקל שיא של 117 ק"ג.
חושבים רזה הגיעו לחברה בה עבדתי. מה יש לי להפסיד? כבר במפגש הראשון הייתה תחושה כי הגעתי הביתה. קבלה מוחלטת של מי שאני והבנה מוחלטת של הקשיים והמצוקות. זו פעם ראשונה בה התפריט איפשר אכילה כל שלוש שעות, עובדה שיצרה שקט נפשי.
לקבוצה חלק נכבד וניכר בהצלחה ובשפיות שלי מול האוכל. המפגש השבועי, העובדה שיש להישקל ולהביא תוצאות, החיוך בשבוע לא קל כשאין ירידה והעידוד הן של הקבוצה והן של מנחת הקבוצה אפשרו לי להרגיש בבית, אהודה ומקובלת. לאט לאט נשרו הקילוגרמים. שבועות של ירידה ושבועות אחרים של עמידה במקום. היום משקלי 90 ק"ג. כן, הדרך ארוכה אבל אני לא ממהרת לשום מקום. אני נהנית מהדרך, אני נהנית מהשפיות שלי מול האוכל, מן העובדה שיש קבוצה תומכת, יש בית חם לשוב אליו כל שבוע. אני מצפה כל שבוע למפגש הקבוצתי בידיעה כי אקבל תמיכה ועידוד נוספים.
הדרך כבר אפשרית ואינה רחוקה כל כך. וזאת באמצעות מנחה מקצועית ואוהדת, תוכנית הגיונית ושפוייה של אוכל וקבוצה תומכת.